Strona domowa Kursy Instruktorzy Jak funkcjonują kursy Referencje  

KURSY FOTOGRAFII
- Jak funkcjonują kursy?
- Dlaczego warto?
- Kupony upominkowe
CERTYFIKAT
GWARANCJA SATYSFAKCJI
O NASZEJ SZKOLE
- Szkoła właśnie dla Ciebie!
- Cotygodniowe lekcje
- Fascynujące projekty
- Recenzje fotografii
- Pomoc non stop
NAUKA W INTERNECIE
GDPR INFO

Zapisz się, aby otrzymywać bieżące wiadomości

 

Opinie i recenzje są bardzo ważnym składnikiem metodyki nauczania w Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona. Oto, co na temat naszych kursów i instruktorów mówią ich uczestnicy:

"Kurs "Ekspozycja bez tajemnic" cz.1 był dla mnie czymś wyjątkowym. Jeszcze niedawno byłem zupełym amatorem, który "pstrykał" sobie różne zdjęcia, zupełnie nie zastanawiając się na ich parametrami. Ten kurs pozwolił mi spojrzeć na fotografię w kreatywny sposób. Dzięki profesjonalnym wskazówkom Marka, miałem możliwość korzystać w pełni z trybu M (manualnego). Wszystkie moje zdjęcia, które wysłałem jako prace domowe, otrzymały profesjonalną i wyczerpującą recenzję.

Z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg kursu i kontynuację współpracy z Markiem. Jeżeli zastanawiasz się czy skorzystać z kursu szkoły PPSOP, to nie czekaj. To jest właśnie to miejsce, gdzie zdobędziesz wiedzę, która pozwolić Ci nie powracać już nigdy do "zielonej falii"(trybu auto)" Pozdrawiam,jeszcze raz dziekuje za wspanialy kurs"
Jacek, PPSOP.pl

"Kurs "Zbliżenia i makrofotografia bez tajemnic" z Małgorzatą Tymińską to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Świetnie poprowadzony, pod wnikliwym okiem Małgosi jako instruktora. Małgosia doskonale tłumaczy zawiłości makro fotografii,pokazuje nowe możliwości wykorzystania sprzętu ,obiektywu makro!!! Udowadnia ,że makro to nie tylko kwiatki i żuczki !!!

Subtelnie wskazuje błędy podpowiadając inne rozwiązanie.
Cierpliwie czeka na kolejne prace, gdy nadmiar prozaicznych obowiązków zmusza do przerwania na dłuższa chwilę kursu.
Kurs jest wspaniały.!!!,to kolejna okazja do zdobywania wiedzy i doświadczenia .
Zapisałam się na ten kurs bez wahania, bo jest to kolejny kurs z Małgorzatą Tymińską jako instruktorem !!!. i gorąco polecam każdemu .
Zofia, PPSOP.pl

"Ekspozycja bez Tajemnic" to kurs, od którego każdy, kto chce fotografować, świadomie fotografować, powinien zacząć. Jeszcze niedawno pstrykałem sobie zdjęcia z różnym efektem, ponieważ to automat robił zdjęcia za mnie.

Dopiero na kursie nauczyłem się używać trybu manualnego, przez co kontroluję to co robię. Teraz wiem jak (a raczej skąd) mierzyć światło, jak zachować się w trudnych sytuacjach zdjęciowych (technika HDR), jak bawić się czasem np. technika Moneta, wirowanie, zoomowanie gdzie efekty są nieprzewidywalne, niepowtarzalne... itd. itd. Do tego to wszystko jest super zabawą! Mało tego,

Marek zdradził wiele sekretów związanych z fotografią wychodzących poza ramy kursu, za co jestem mu ogromnie wdzięczny. Odpowiadał na każde, nawet najbardziej banalne pytanie związane z fotografią. Marek potrafi przekazać wiedzę w bardzo prosty sposób. Zadania domowe, a raczej ich recenzje, były zawsze szczere, pokazywały na co zwracać uwagę, co robię źle, prowadziły do jeszcze większego skupienia, zaangażowania się podczas robienia zdjęć. Och, gdyby wszyscy nauczyciele byli tak dobrzy jak Marek!!! Następnym kursem z jakiego świadomie skorzystam będzie "Kreatywna fotografia bez tajemnic", oczywiście z Markiem jako instruktorem!!! Dzięki za wszystko Marku!

Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy skorzystać z jakiegokolwiek kursu szkoły PPSOP moja podpowiedź brzmi: nie zastanawiaj się już dłużej! Na pewno będziesz zadowolony! Jak ja i wielu innych.
Tomasz, PPSOP.pl

"Zanim zapisałam się na kurs "Lampa Błyskową Bez Tajemnic " nie miałam zielonego pojęcia na temat obsługi lampy. Byłam po kursie "Ekspozycja bez tajemnic" i zobaczyłam jaką formułę ma kurs, miałam nadzieję ,że pracując w takim trybie dużo skorzystam. Wcześniej byłam na kursie jednodniowym z lampy w innej szkole. Niestety ilość informacji wtłoczona w 8 h zrobiła mi taki mętlik w głowie, że nic z tego nie skorzystałam. Dużo bardzo teorii mało praktyki.

Szkołę wybrałam zupełnie przypadkiem- trafiłam przez internet czytając sobie chyba o książkach Petersona. Potem tak jak już napisałam wyżej. Na kursie z Małgorzatą przerobiliśmy wszelkie niezbędne, przynajmniej jak na początkującego ;-) fotografa, tryby zastosowania lampy (tryb manualny, tryb TTL, pracę w systemie bezprzewodowym i więcej.)

Małgorzata nauczyła mnie obsługiwać lampę, co dla mnie jest nie lada wyczynem! To co podoba mi się w Waszej szkole to to ,że mogę w nieskończoność zadawać pytania - i to o różnym stopniu trudności. Nie wyczuwam cienia irytacji ;-)) a wręcz zachętę do dalszego zgłębiania tematu. To dla mnie bardzo cenne. Małgorzata tłumaczy do skutku i to największa jej zaleta jako trenera. Dla mnie osobiście bardzo przydatne były filmiki. Jak coś zobaczę łatwiej mi to zrozumieć. Pozdrawiam serdecznie
!"
Karina, PPSOP.pl

"Chciałam bardzo, bardzo podziękować za NIESAMOWITY kurs!!! Teraz mogę się przyznać - ogromnie gruba i niezrozumiała instrukcja obsługi lampy błyskowej przerażała mnie. Do niedawna myślałam, że nigdy nie nauczę się używać lampy błyskowej, z zazdrością spoglądałam na tych którzy robili zdjęcia z fleszem. Teraz i ja ROBIĘ zdjęcia z lampą. To co było niemożliwe, dzięki lekcjom z Małgosią stało się możliwe. Powiem więcej, to takie proste.!!! To niesamowite jak te lekcje zmieniły moje zdjęcia. Małgosiu -wprowadziłaś życie w moje zdjęcia , dodałaś światło ,zapaliłaś iskierki w oczach dzieci ,dodałaś cienie, sprawiłaś ,że fotografie są ciekawsze, przyciągają uwagę. W sposób bardzo przystępny wytłumaczyłaś wszystkie zawiłości fotografowania z lampą, udowodniłaś jak ważne jest światło w fotografii. Nauczyłaś jak nim manipulować, pokazałaś, że mogę być niezależna od pory dnia , pogody.

Dziękuję za konstruktywną, szczerą  krytyka , zwrócenie uwagi na szczegóły, pokazanie błędów.
Wskazanie jak można poprawić zdjęcia, aby były jeszcze lepsze. Przeczytanie zadanej lekcji, możliwość wykonania odpowiednich ćwiczeń zgodnych z daną lekcją, omówienie ich potem z Tobą, jest NAJLEPSZĄ formą nauki.

Wciąż trudno mi uwierzyć ,że wystarczyło tylko 6 tygodni lekcji aby poznać, zrozumieć, umieć zastosować ,tak ogromną ilość nowego materiału, i przejść na wyższy, zaawansowany poziom fotografii. Teraz, gdy wybieram się na zdjęcia ,zawsze zabieram lampę błyskową.
Wszystko to dzięki ukończeniu kursu w ppsop.pl. Jeszcze raz wielkie dzięki.!!!  Z pełną odpowiedzialnością chciałam polecić ten kurs każdemu. Sama czekam z niecierpliwością na następne kursy."
Zosia, PPSOP.pl

"Zapisałem się na kurs ZBLIŻENIA I MAKROFOTOGRAFIA BEZ TAJEMNIC, bo polubiłem Wasze kursy, a makrofotografia dlatego że widzę w niej szanse na fotografowanie nawet wtedy kiedy warunki atmosferyczne nie zachęcają do latania z aparatem po górach i miasteczkach...;) Wybrałem szkołę PPSOP.PL i Małgorzatę Tymińską jako nauczyciela bo została polecona jako bardzo dobra nauczycielka. Na kursie z Małgorzatą zrobiliśmy materiał "programowy" ale też i dziesiątki zdjęć żeby móc wybrać te które spełnią oczekiwania Małgorzaty (bo chyba jest surowa ;)) tak już na serio to bardzo mi się podobał pomysł z konkursem - świetna motywacja do robienia jeszcze bardziej przemyślanych zdjęć. Małgorzata nauczyła mnie ze naprawdę warto przemyśleć sobie nie tylko to co chcemy pokazać, ale też i jak pokazać (czemu taka, a nie inna przysłona, czemu taki kadr itp itd). Teraz wiem, że Małgorzata jest wymagającą, ale też sympatyczną i dzięki temu bardzo skuteczną nauczycielką".
Tomek, PPSOP.pl

"Zapisałam się na kurs "Lampa Błyskową Bez Tajemnic " z wściekłości, tak z wściekłości na swoją bezradność. Od 2 lat mam wypasioną lampę błyskową, której nie używałam. Czemu ?, bo nie umiałam.
Pewnego razu usłyszałam w radio na RMF classic /w soboty o 14/ super audycję "jak to ująć".
W niej Małgorzata Tymińska w ciekawy sposób opowiadała o fotografii, wspomniała również o internetowej szkole ppsop.pl
Potem poszło lawinowo, wiedziałam już gdzie -miałam szkołę, no i nauczyciela -Małgorzatę.
Bardzo podoba mi się sposób przekazywania wiedzy przez nią, obok lekcji internetowych ,krótkie filmiki, oraz konieczność odrobienia pracy domowej, robienie zdjęć.
Dużym udogodnieniem jest możliwość przesunięcia terminu na zrobienie zdjęć, bo czasu zawsze mało, a Małgorzata była bardzo dla nas wyrozumiała i doskonale rozumie, że każdy ma pracę, rodzinę i inne obowiązki.
Małgorzata jako nauczyciel jest bardzo dokładna, przy ocenie zdjęć wnikliwa, nakłania do poprawienia błędów, no i do "upadłego" odpowiada na wnikliwe pytania. Jest ciągle obecna i na pytania odpowiada błyskawicznie, nawet o 24.
Dzięki Jej kursowi "lampa błyskowa bez tajemnic" to co wydawało się nie do pokonania stało się proste a robienie zdjęć z lampą błyskową stało się moją pasją.!!! :) :) Dzięki wielkie,
"
Zofia, PPSOP.pl

"Jestem bardzo zadowolona z kursu w PPSOP! Lekcje są bardzo czytelne i każdy może je bez trudu zrozumieć. Kurs zmotywował mnie, aby spróbować wielu nowych rzeczy! Dzięki niemu po prostu biorę aparat, wychodzę z domu i szukam okazji zdjęciowych…Najlepszą rzeczą było otrzymywanie na bieżąco szczegółowych recenzji moich fotografii. Mimo że czasami oceny były krytyczne, to zawsze jednak motywowały do dalszych prób. Jesteście po prostu wspaniali i wszystkim zdecydowanie was polecam."
Hana, PPSOP.cz

"Jestem bardzo wdzięczna za odbyty kurs oraz nieograniczone wprost kreatywne możliwości, jakie płyną ze stosowania manualnego trybu fotografowania, którego się dzięki wam nauczyłam. Zrobiłam ogromne postępy w fotografowaniu. Jestem zafascynowania możliwościami, które się przed mną otworzyły – robienie zdjęć sprawia mi teraz po prostu ogromną radość i mam motywację, aby fotografować…  Bez wahania polecam ten kurs każdemu, kto chce nauczyć się fotografii. Całkowicie przekonałam się też do kursów online. Dziękuję bardzo!"
Karolina, PPSOP.cz

"Nauczyłam się w tym kursie znacznie więcej, niż mogłam sobie wyobrazić! Praca instruktorów była znakomita, na wszystkie pytania uzyskiwałam szybkie i wyczerpujące odpowiedzi; moje fotografie były oceniane zarówno uczciwie, jak i taktownie, a ponadto w błyskawicznym tempie. "
Deb, PPSOP.com

"To był bez wątpienia znakomity kurs! W ciągu ośmiu tygodni nauczyłam się o wiele więcej niż w ciągu ostatnich dwóch lat, od kiedy mam aparat. Forum szkoły było miejscem, które odwiedzałam codziennie. Dziękuję wszystkim za wszelką pomoc i życzę powodzenia!"
Sandi, PPSOP.com

"Uczestnictwo w waszym kursie było fantastycznym przeżyciem. Uczenie się fotografii to jedna rzecz, ale równie ważne jest pojawienie się wiary w swoje fotograficzne możliwości. Dzięki wykładom w każdej lekcji, dyskusjom na forum, a przede wszystkim dzięki recenzjom moich fotografii nie tylko nauczyłem się tak wiele, lecz także zyskałem pewność siebie podczas moich sesji fotograficznych. Wielkie dzięki! Jesteście najlepsi!"
Ben, PPSOP.com

"Chciałbym podziękować instruktorom za osiem tygodni wypełnionych wspaniałymi informacjami. W błyskawicznym tempie otrzymywaliśmy odpowiedzi na wszystkie nasze pytania i recenzje naszych fotografii. Te recenzje były nie tylko bardzo użyteczne, ale i zachęcały nas do dalszej pracy."
Helen, PPSOP.com

"Wprost nie mogę uwierzyć, jak wiele się już nauczyłem i ile radości dał mi ten kurs! Szczerze polecam go wszystkim. Już nie mogę się doczekać następnych kursów w PPSOP."
Patti, PPSOP.com

"PPSOP jest niewiarygodnym miejscem! Już sama możliwość współpracy z innymi kursantami sprawia, że jest to znakomita szkoła. Chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za sugestie i recenzje moich fotografii, a to dopiero trzeci tydzień kursu…Nie mogę sobie wyobrazić, jak fantastycznie będzie w ósmym tygodniu naszej wspólnej pracy."
Eric, PPSOP.com

"Lekcje na kursach Bryana Petersona pełne są kreatywnych i technicznych porad, a recenzje fotografii – życzliwie i taktowne, jednak bezkompromisowo uczciwe…"
Cynthia, PPSOP.com

"Jestem bardzo zadowolona z tego kursu. Po jego ukończeniu znacznie skróciłam listę rzeczy, których zawsze chciałam spróbować w fotografii. Teraz nie mam już wymówki, bo w czasie kursu dowiedziałam się, jak się do tego zabrać :). Poza tym już nie wyobrażam sobie, jak mogłam do tej pory fotografować w innym trybie niż manualny! Myślę, że wpłynie to korzystnie na moje zdjęcia. Ponadto teraz o wiele lepiej umiem odnajdywać interesujące sytuacje i tematy do fotografowania. Dziękuję!"
Lucie, PPSOP.cz

 
konkursy fotograficzne, informacje i fora społecznościowe!
facebook Dołącz do nas na Facebooku PPSOP Blog Blog Internetowej Szkoły Perfekcyjnej Fotografii

© 2019 Aperture Productions LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Logowanie Studenta Szkoły:
UŻYTKOWNIK: HASŁO:  
   
Czy zapomniałeś jak się zalogować na nasz serwer?