Strona domowa Kursy Instruktorzy Jak funkcjonują kursy Referencje  

KURSY FOTOGRAFII
- Jak funkcjonują kursy?
- Dlaczego warto?
- Kupony upominkowe
CERTYFIKAT
GWARANCJA SATYSFAKCJI
O NASZEJ SZKOLE
- Szkoła właśnie dla Ciebie!
- Cotygodniowe lekcje
- Fascynujące projekty
- Recenzje fotografii
- Pomoc non stop
NAUKA W INTERNECIE
GDPR INFO

Zapisz się, aby otrzymywać bieżące wiadomości

 
Autor kursu / Patron: Bryan Peterson

bryan peterson Bryan jest fotografem z ponad 30-letnim doświadczeniem i instruktorem fotografii od przeszło 20 lat. Ten prawdziwy entuzjasta fotografii ma niezwykły dar zarażania swoją pasją wszystkich, których spotyka w życiu. Stosuje niepowtarzalny styl nauczania stawiający na kreatywność, bezstresową naukę i zajmujące projekty fotograficzne. To wszystko czyni zdobywanie i pogłębianie wiedzy fotograficznej prawdziwą przyjemnością. Efektem takiego podejścia są błyskawiczne i fenomenalne rezultaty, które przechodzą najśmielsze oczekiwania każdego – czytelnika znakomitych książek Bryana, uczestnika warsztatów plenerowych i kursanta internetowej Szkoły Perfekcyjnej Fotografii. Polska filia tej szkoły rozpocznie działalność już wiosną 2013 roku.

Bryan jest autorem takich bestselerów jak: Ekspozycja bez tajemnic , Kreatywna fotografia bez tajemnic, Zbliżenia i makrofotografia bez tajemnic, Czas naświetlania bez tajemnic, Fotografia portretowa bez tajemnic, Lampa błyskowa bez tajemnic i najnowszej pozycji – Kompozycja bez tajemnic wydanych w Polsce przez łódzkie wydawnictwo Galaktyka.

Książki Bryana Petersona wydane w Polsce

 
 

 


Instruktor: Patrik Banas

Patrik Banas Patrik jest wieloletnim miłośnikiem fotografii i uczestnikiem wielu warsztatów fotograficznych, prowadzonych przez wybitnych fotografów w USA. W wolnym czasie pracuje jako instruktor i prowadzi indywidualne kursy fotograficzne. Patrik współpracuje z Bryanem od ponad trzech lat i jest wielkim zwolennikiem jego metod nauczania oraz stylu fotografii. Pochodzi ze Słowacji, mieszkał pięć lat w Pradze, przez wiele lat w USA, a obecnie – w Lozannie.

Prace Patrika można znaleźć na jego stronie internetowej a aktualne projekty można zobaczyć na jego blogu lub na Facebooku.

 
 
Instruktor: Monika Banas

Monika Banas Monika już w wieku dziewięciu lat zaczęła robić zdjęcia aparatem Zenit. Od tego czasu fotografia już na zawsze stała się częścią jej życia. Po przeprowadzce za wielką wodę zajęła się na poważnie fotografowaniem. Uczestniczyła w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez wybitnych fotografów w USA, ukończyła również wiele kursów w Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona, by później pracować w niej jako instruktor. Od przeszło trzech lat zajmuje się fotografią profesjonalną; specjalizuje się w fotografii rodzinnej, zwłaszcza zdjęciach noworodków, niemowląt i dzieci. W wolnych chwilach oddaje się różnym projektom fotograficznym. Monika uwielbia robić zdjęcia obiektywem Nikona f/1.4.

Mieszka i fotografie w Europie. Jej prace można znaleźć na stronie internetowej www.pixien.com a aktualne projekty na jej profilu na Facebooku
 
 
Instruktor: Marek Dudka

Marek Dudka Fotografuje praktycznie od zawsze, a ściślej – odkąd dostał od brata w prezencie radziecki aparat fotograficzny Smiena Symbol (mimo że było to w zamierzchłych latach 70. ubiegłego wieku, sam aparat zachował się do dziś w znakomitym stanie). I choć obecnie fotografuje cyfrowo, ciemnię zaś zastąpił Photoshopem, Marek czasami tęskni do uroku tradycyjnej fotografii z magią wywoływania filmów i tworzenia odbitek, a nawet samego zapachu ciemni. Ma nadzieję, że w którymś z projektów powróci kiedyś do filmu, choćby ostatni raz.

Marek uwielbia portretować ludzi, szczególnie podczas licznych podróży; może wtedy łączyć pasję do portretu z fascynacją fotografią podróżniczą. Wyjątkowe miejsce w jego sercu zajmuje fotografia dzieci. Uczestniczył w wielu projektach fotograficznych, warsztatach i plenerach z mistrzami fotografii na całym świecie – na Karaibach, w USA, na Hawajach, w Wenezueli, Egipcie, Jordanii, Arabii Saudyjskiej, Indiach, Australii oraz wielu fantastycznych miejscach w Europie. Marek dzieli swój czas pomiędzy Karaibami, gdzie jest współzałożycielem studia fotograficznego a Europą (głównie Polską). Od 2008 roku współpracuje z Bryanem Petersonem.
 
 
Instruktor: Małgorzata Tymińska

Malgorzata Tyminska Małgorzata pasjonuje się fotografią od dziesięciu lat, a swoje umiejętności doskonaliła pod okiem światowych fotografów, takich jak Bryan Peterson, Joe Baraban, Kathleen Clemons oraz Chris Hurtt. Swoje zainteresowanie fotografią rozwinęła dzięki licznym podróżom, wrażliwości, umiejętności postrzegania świata i aktywności sportowej. Małgosia uwielbia podróżować, taką też fotografią się zajmuje. Każdą wolną chwilę wykorzystuje na podróże i uwiecznianie pięknych chwil na zdjęciach. Uwielbia przyrodę, sport i wyzwania. Swoje projekty fotograficzne realizowała w Brazylii, Wenezueli, na Karaibach, w Indiach, Egipcie, Hiszpanii, Francji, Holandii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Austrii, Szkocji i oczywiście w Polsce. Małgosia łączy zamiłowanie do fotografii i nauczania, uwielbia więc dzielić się z swoją wiedzą i pomagać innym doskonalić ich warsztat fotograficzny.

Zdjęcia Małgosi możecie zobaczyć na stronie www.malgorzatatyminska.com
 
konkursy fotograficzne, informacje i fora społecznościowe!
facebook Dołącz do nas na Facebooku PPSOP Blog Blog Internetowej Szkoły Perfekcyjnej Fotografii

© 2019 Aperture Productions LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Logowanie Studenta Szkoły:
UŻYTKOWNIK: HASŁO:  
   
Czy zapomniałeś jak się zalogować na nasz serwer?