Strona domowa Kursy Instruktorzy Jak funkcjonują kursy Referencje  

KURSY FOTOGRAFII
- Jak funkcjonują kursy?
- Dlaczego warto?
- Kupony upominkowe
CERTYFIKAT
GWARANCJA SATYSFAKCJI
O NASZEJ SZKOLE
- Szkoła właśnie dla Ciebie!
- Cotygodniowe lekcje
- Fascynujące projekty
- Recenzje fotografii
- Pomoc non stop
NAUKA W INTERNECIE
GDPR INFO

Zapisz się, aby otrzymywać bieżące wiadomości

 


Szkoła Perfekcyjnej Fotografii jest światowym liderem edukacji online w dziedzinie fotografii.

Nasze kursy adresujemy do wszystkich miłośników fotografii, entuzjastów, a przede wszystkim do początkujących fotografów, którzy właśnie wkraczają w fascynujący świat fotografii i oczekują znakomitych, powtarzalnych wyników, a nie zdjęć, które są tylko dziełem przypadku (czyli raz się udają, a kiedy indziej nie).

Nasze kursy zostały stworzone na podstawie bestsellerowych książek Bryana Petersona, których większość ukazała się w języku polskim. Bryan Peterson jest także założycielem, instruktorem i kreatywnym patronem Szkoły Perfekcyjnej Fotografii.

Ogromną zaletą naszej szkoły są niepowtarzalne, sprawdzone i wielokrotnie potwierdzane w praktyce metody szkolenia oparte na trzech filarach:

  1. TEORIA: co tydzień otrzymasz lekcję ze szczegółowym, bardzo jasnym i wolnym od technicznego żargonu opisem tematu. Najważniejsze i najistotniejsze zagadnienia fotograficzne zostaną wyjaśnione nie tylko w słowach, lecz także przede wszystkim będą ilustrowane licznymi zdjęciami, ich analizą oraz filmami instruktażowymi, zawierającymi cenne i praktyczne wskazówki.
  2. PRAKTYKA: każda lekcja będzie również zawierać zadanie domowe, czyli prosty, ale konstruktywny projekt fotograficzny, którego celem jest przetestowanie i praktyczne wykorzystanie informacji, sugestii oraz technik fotograficznych opisanych w części teoretycznej. Każdy uczestnik będzie miał około 10 dni na wykonanie owego zajmującego projektu.
  3. OCENA: po zakończeniu cotygodniowego projektu twoje fotografie będą oceniane przez instruktorów kursu, a także innych studentów (co oczywiście oznacza, że ty też będziesz mógł analizować, oceniać i uczyć się z fotografii innych).
    Chodzi o rzeczową, profesjonalną i uczciwą ocenę twoich zdjęć, wzbogaconą o niezwykle wartościowe, praktyczne porady i wskazówki. W ten sposób w bardzo krótkim czasie znacząco poprawisz swój warsztat fotograficzny – ucząc się nie tylko od doświadczonych instruktorów, lecz także od innych kursantów.

Ponadto szkoła oferuje całodobowy dostęp do forum dyskusyjnego, gdzie bez skrępowania możesz zadawać pytania instruktorom oraz dyskutować z innymi uczestnikami na tematy dotyczący bieżącej lekcji lub inne zagadnienia fotograficzne. Takie dyskusje są niezwykle stymulującą metodą pogłębiania wiedzy fotograficznej w przyjaznym środowisku online.

Wszystkie trzy filary, omówione powyżej, będą stosowane w każdym tygodniu kursu. Obecnie oferujemy kursy, cztero-, sześcio- i ośmiotygodniowe.

Gwarantujemy, że nasza metodologia szkolenia fotograficznego, łącząca teorię, praktykę oraz ocenę fotografii jest niezwykle skuteczna i przynosi bardzo szybkie i zauważalne rezultaty.

Jesteśmy pewni, że już po ukończeniu pierwszej lekcji kursu staniesz się lepszym fotografem (Gwarancja satysfakcji)

Wymogi uczestnictwa w naszych kursach są proste: dostęp do internetu, posiadanie aparatu fotograficznego, który da się regulować manualnie i – rzecz jasna – pragnienie tworzenia doskonałych zdjęć, niezależnie od ich tematu, rodzaju oświetlenia, miejsca czy pory roku.

Wszystkie nasze kursy są w całości oferowane przez internet, a wiec są dostępne niezależnie od miejsca i czasu w sposób niekolidujący z twoimi zajęciami; możesz je poznawać w optymalnym dla ciebie tempie.

  • Jeśli szukasz znakomitych, sprawdzonych, prostych, zwięzłych i przejrzystych kursów fotograficznych, pozbawionych zbędnych informacji i technicznego żargonu, już dziś zapisz się do Szkoły Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona!

  • Jeśli zależy ci na otrzymywaniu obiektywnych opinii i ocen twoich fotografii w każdym tygodniu kursu – dołącz do nas!

  • Jeśli poszukujesz doskonałego środowiska do zdobywania i pogłębiana wiedzy fotograficznej bez niepotrzebnej presji czy stresu – już dzisiaj zostań naszym kursantem.

  • Jeśli zależy ci na szkoleniach, które promują kreatywność, nasza szkoła jest miejscem dla ciebie.

Zapraszamy do naszej szkoły wszystkich, którzy chcą w pełni kontrolować proces tworzenia perfekcyjnych fotografii oraz pragnących wyjść poza iluzorycznie wygodny, ale jakże zawodny tryb fotografii automatycznej, tak aby o powodzeniu fotografii decydował nie przypadek, lecz proces twórczy. Nasza szkoła jest idealnym miejscem dla wszystkich bez względu na wiek, płeć czy wykształcenie, którzy pragną robić lepsze i bardziej kreatywne zdjęcia, ale nie wiedzą jak.

"Uczymy świadomej fotografii"

Dołącz do nas już dziś! Serdecznie zapraszamy!

Dlaczego warto? - sprawdź tutaj.

 
konkursy fotograficzne, informacje i fora społecznościowe!
facebook Dołącz do nas na Facebooku PPSOP Blog Blog Internetowej Szkoły Perfekcyjnej Fotografii

© 2019 Aperture Productions LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Logowanie Studenta Szkoły:
UŻYTKOWNIK: HASŁO:  
   
Czy zapomniałeś jak się zalogować na nasz serwer?