Strona domowa Kursy Instruktorzy Jak funkcjonują kursy Referencje  

KURSY FOTOGRAFII
- Jak funkcjonują kursy?
- Dlaczego warto?
- Kupony upominkowe
CERTYFIKAT
GWARANCJA SATYSFAKCJI
O NASZEJ SZKOLE
- Szkoła właśnie dla Ciebie!
- Cotygodniowe lekcje
- Fascynujące projekty
- Recenzje fotografii
- Pomoc non stop
NAUKA W INTERNECIE
GDPR INFO

Zapisz się, aby otrzymywać bieżące wiadomości

Zapraszamy na fantastyczną, pełną przygód podróż do magicznego świata świadomej fotografii. Wszystkie kursy w Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona są napisane w prostej, przystępnej dla każdego formie, pozbawionej zbędnego technicznego żargonu – są nie tylko zabawne, lecz także zawierają olbrzymią liczbę praktycznych informacji, wskazówek i technik fotograficznych gotowych do natychmiastowego wykorzystania; no i – rzecz jasna – piękne przykłady fotograficzne. Wszystkie kursy są realizowane online. 

Sam Bryan Peterson wyjaśni ci, jak funkcjonują nasze kursy: http://polish.ppsop.com/howork.aspx // Przekonaj się sam. 
Zapewniamy, że nasza metoda nauczania gwarantuje natychmiastowe wyniki już po pierwszych lekcjach.
A o tym, dlaczego warto do nas dołączyć dowiesz się tutaj: http://polish.ppsop.com/coursesinfo2.aspx

Rodzaje bonów upominkowych

  • Nazwa kursu (bon 1/1) – pełny bon; odpowiada pełnej opłacie za kurs (obdarowana osoba może rozpocząć kurs w każdym terminie, w którym kurs jest oferowany)
  • Nazwa kursu (bon 1/2) – bon cząstkowy; odpowiada 50% pełnej opłaty za kurs (obdarowana osoba może rozpocząć kurs po dokupieniu drugiego bonu połówkowego)
  • Nazwa kursu (bon 1/4) – bon cząstkowy; odpowiada 25% pełnej opłaty za kurs (obdarowana osoba może rozpocząć kurs po dokupieniu trzech pozostałych bonów 1/4)

Bony upominkowe jako forma płatności ratalnej

Cząstkowe bony upominkowe mogą być też wykorzystane jako swego rodzaju płatność ratalna, o którą wiele osób nas pyta. Pamiętaj, że od chwili wykupienia bonu masz jeden rok na jego wykorzystanie. W ten sposób, jeśli sobie tego życzysz, możesz opłatę za nasze kursy fotograficzne rozłożyć na 12 miesięcy.

 

Jak zamówić bon upominkowy?

Najpierw zdecyduj, który kurs lub kursy wybierasz (wszystkie są naprawdę znakomite ;-):

  1. Złóż zamówienie na tej strone (w fomularzu w prawym górnym rogu) lub na stronie danego kursu wybierz z menu w prawej górnej części Bon upominkowy i kliknij „Zamów”
  2. Po dokonaniu wpłaty skontaktujemy się z tobą przez e-mail i przygotujemy bon upominkowy zgodnie z twoim życzeniem. Przykłady bonów można zobaczyć tutaj:  3. Bon upominkowy zostanie wysłany w postaci pliku PDF o wysokiej rozdzielczości za pośrednictwem poczty elektronicznej – będzie gotowy do wydruku lub e-mailowego przesłania obdarowanej osobie.
  4. Właściciel bonu będzie miał jeden rok od daty zakupu, by wybrać najdogodniejszy termin do realizacji kursu. Osoba ta może się z nami skontaktować w dowolny sposób (info: http://polish.ppsop.com/contact.aspx), by nas powiadomić o tym terminie.

    Dziękujemy bardzo!

konkursy fotograficzne, informacje i fora społecznościowe!
facebook Dołącz do nas na Facebooku PPSOP Blog Blog Internetowej Szkoły Perfekcyjnej Fotografii

© 2019 Aperture Productions LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Logowanie Studenta Szkoły:
UŻYTKOWNIK: HASŁO:  
   
Czy zapomniałeś jak się zalogować na nasz serwer?