Strona domowa Kursy Instruktorzy Jak funkcjonują kursy Referencje  

KURSY FOTOGRAFII
- Jak funkcjonują kursy?
- Dlaczego warto?
- Kupony upominkowe
CERTYFIKAT
GWARANCJA SATYSFAKCJI
O NASZEJ SZKOLE
- Szkoła właśnie dla Ciebie!
- Cotygodniowe lekcje
- Fascynujące projekty
- Recenzje fotografii
- Pomoc non stop
NAUKA W INTERNECIE
GDPR INFO

Zapisz się, aby otrzymywać bieżące wiadomości


Szkoła jedyna w swoim rodzaju

"Uczymy świadomej fotografii"

czarny kotSzkoła Perfekcyjnej Fotografii (PPSOP.PL) jest pierwszym profesjonalnym projektem edukacyjnym w języku polskim, realizowanym w Internecie i skierowanym do osób pragnących nauczyć się fotografować w sposób zawodowy. Oferujemy wyłącznie sprawdzone, najpopularniejsze w Stanach Zjednoczonych i Europie e-kursy fotografii. Są one opracowane przez Bryana Petersona, wybitnego amerykańskiego fotografa i wieloletniego instruktora, autora bestsellerowych książek, z których większość ukazała się już w języku polskim.

Bryan Peterson jest założycielem, instruktorem i kreatywnym patronem Szkoły Perfekcyjnej Fotografii. Wcześniej realizował fotograficzne projekty reklamowe dla wielu światowych koncernów. W ramach kursów Bryan dzieli się bezcennymi, praktycznymi wskazówkami, dzięki którym bardzo szybko nauczysz się, bądź wyszlifujesz swoje dotychczasowe umiejętności. Taki model nauczania fotografii z powodzeniem funkcjonuje nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w kilku krajach Europy oraz w Chinach. Tysiące zadowolonych kursantów na całym świecie są naszą najlepszą rekomendacją. Spróbuj i ty – nic nie ryzykujesz.

Zdajemy sobie sprawę, że w internecie jest bardzo wiele miejsc, w których możesz zdobywać i pogłębiać wiedzę fotograficzną, jednak Perfekcyjna Szkoła Fotografii Bryana Petersona to miejsce idealne. Zapewniamy, że już od pierwszego dnia uczestniczenia w naszej szkole przekonasz się, że tak istotnie jest!

Jesteśmy przekonani, że już po ukończeniu pierwszej lekcji staniesz się lepszym fotografem!

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza subskrypcji naszego biuletynu (newslettera), abyś na bieżąco mógł otrzymywać informacje o naszej szkole oraz nowych kursach i warsztatach. Cenimy twoją prywatność, dlatego nigdy nie udostępnimy twoich danych personalnych.

Zamów nasz biuletyn

 

Sprawdzone metody edukacyjne

Motto naszej szkoły - Uczymy świadomej fotografii - mówi samo za siebie. W czasie 4, 6 lub 8 tygodniowych kursów nie tylko gwarantujemy Ci udoskonalenie warsztatu fotograficznego, ale i zrozumienie, czym jest świadome fotografowanie oraz jak uwolnić drzemiące w Tobie pokłady kreatywności. W naszej szkole uczymy, jak fotografować, by Twoje zdjęcia były doskonałe warsztatowo i jednocześnie intrygujące, niepowtarzalne. Z nami nabierzesz pewności siebie i każdy kolejny projekt fotograficzny stanie się wyzwaniem, któremu z pewnością sprostasz. A wszystko to w przyjaznym i elastycznym środowisku internetowym.

Celem szkoły Bryana Petersona jest zagwarantowanie szybkiego postępu kursantów w rozwijaniu swoich umiejętności - patrzenia i dostrzegania, analizowania i rozumienia światła, kolorów, kształtów i linii w fotografii. Co ważne – uczymy do skutku, a nie do ostatniej lekcji. Oznacza to, że jeżeli nie zdążysz przyswoić sobie materiału z kursu, zaproponujemy Ci jego bezpłatne przedłużenie tak, abyś miał okazję wszystko powtórzyć i dogłębnie zrozumieć.

Nasze kursy fotograficzne łączą w sobie trzy najważniejsze elementy składowe profesjonalnej edukacji fotograficznej:  teorię, praktykę oraz rzeczową ocenę i recenzję prac kursantów.


Gwarancja satysfakcji

Jesteśmy przekonani, że już po ukończeniu pierwszej lekcji staniesz się lepszym fotografem. Gdyby jednak okazało się, że z jakichś względów nasza metoda Ci nie odpowiada, wówczas zagwarantujemy pełny zwrot kosztów kursu. Nie musisz nawet podawać przyczyny zmiany planów.

// POCZĄTEK DOKUMENTU //


Szkoła dla wszystkich, w każdym miejscu i o każdej porze

Nasze kursy są w całości prowadzone przez Internet. Oznacza to, że masz do swojej szkoły dostęp zawsze i wszędzie, w sposób nie kolidujący z innymi Twoimi zobowiązaniami. Możesz się uczyć w optymalnym dla siebie czasie, miejscu i tempie. Jednocześnie zapewnione masz indywidualne podejście instruktorów, uwzględniające Twój poziom zaawansowania, a także możliwość kontaktowania się z nimi w dogodnym dla siebie czasie.

Nasza szkoła jest idealnym miejscem dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć czy wykształcenie. Dla tych, którzy pragną fotografować lepiej, bardziej kreatywnie i dobrze się przy tym bawić. By to osiągnąć potrzebujesz jedynie dobrych przewodników, mentorów obdarzonych charyzmą i umiejętnością dzielenia się swoją wiedzą. Znajdziesz ich w naszej szkole.

Wymogi uczestnictwa w kursach PPSOP są proste: dostęp do Internetu, posiadanie aparatu fotograficznego, który można ustawiać manualnie i – rzecz jasna – chęć tworzenia doskonałych zdjęć, niezależnie od ich tematu, rodzaju oświetlenia, miejsca czy pory roku.


Nigdy nie jesteś sam

Instruktorzy w naszej szkole są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zawsze możesz zadać pytanie i poprosić o radę. Odpowiedź otrzymasz najszybciej, jak to możliwe. Możesz również skorzystać z konsultacji telefonicznych lub poprzez komunikator Skype .

Szkoła zapewnia też dostęp do, FORUM DYSKUSYJNEGO gdzie bez skrępowania możesz zadawać pytania instruktorom oraz dyskutować z pozostałymi kursantami na tematy dotyczące bieżącej lekcji lub inne zagadnienia fotograficzne. Takie dyskusje są niezwykle stymulującą metodą pogłębiania wiedzy fotograficznej, w przyjaznym środowisku on-line.


Cotygodniowe lekcje

W każdym tygodniu kursu otrzymasz niezwykle konstruktywne, a przy tym bardzo zajmujące materiały. Udostępnimy je na stronie internetowej kursu do studiowania online lub, jeśli wolisz, do wydrukowania.

Co się stanie, jeśli w czasie kursu wypadnie ci ważny wyjazd, urlop czy wakacje?

Nie ma problemu! Po prostu daj nam znać, a zrobimy wszystko, aby pomóc – np. umożliwimy ci dostęp do lekcji kilka dni wcześniej lub w szczególnych przypadkach przedłużymy termin zgłaszania prac do cotygodniowego projektu. To przecież twoja szkoła, a my jesteśmy tylko po to, by ci pomóc stać się lepszym fotografem. Oczywiście, ponieważ jesteśmy szkołą internetową, możesz kontynuować lekcje także w trakcie podróży. Wystarczy dostęp do internetu.

// POCZĄTEK DOKUMENTU //

Fascynujące projekty

lawenda fotoKażdej lekcji będzie towarzyszyć równie ciekawa, stanowiąca wyzwanie praca domowa (projekt fotograficzny), którego celem jest przetestowanie i praktyczne wykorzystanie informacji, sugestii oraz technik fotograficznych opisanych w części teoretycznej. Będziesz miał 10 dni, aby ukończyć ów projekt i umieścić zdjęcia na serwerze kursu (w bardzo prosty sposób, za pomocą kilku kliknięć w przeglądarce). Wtedy instruktorzy kursu dokonają uczciwej, rzeczowej i bardzo przydatnej oceny (recenzji) twoich zdjęć.
Bezcenne recenzje twoich fotografii

Prawdopodobnie najważniejszym powodem, dla którego zapisałeś się na nasz kurs jest możliwość oceniania i recenzowania twoich fotografii przez doświadczonych instruktorów, ale też przez wszystkich innych uczestników kursu. Każdy z uczestników kursu będzie mógł się wypowiedzieć na temat twoich zdjęć, podobnie jak ty będziesz mógł/a recenzować zdjęcia innych. Jest to fantastyczny sposób uzyskania obiektywnych wskazówek od innych kursantów i instruktorów. Ta metoda naprawdę działa!. Naszą pasją jest nauczanie fotografii, a największą nagrodą – możliwość obserwowania widocznych postępów, jakie uczynisz już po jednej lub dwóch lekcjach. Chcemy ci towarzyszyć jako przewodnicy i mentorzy na indywidualnej drodze do fotograficznej perfekcji.

Twoi instruktorzy niebywale uczciwie i rzeczowo ocenią i zrecenzują twoje fotografie, bez zbędnych niedomówień, ubarwiania czy lukrowania. Nie o to wszak chodzi!

Traktujemy ten kurs bardzo poważnie, podobnie jak ty. Jedynym naszym celem jest doskonalenie twoich zdolności niezależnie od tego, na jakim etapie przygody fotograficznej aktualnie jesteś i jakie masz cele czy aspiracje. Gwarantujemy, że nasze kursy uczynią z ciebie lepszego fotografa.

Forum kursu

Forum pytań i odpowiedzi (forum kursu) to miejsce dyskusji na temat kursów i fotografii ogólnie. Tutaj możesz interaktywnie współpracować z instruktorami i innymi uczestnikami.

Forum kursu

Na ciekawym i zajmującym forum (dostępnym wyłącznie dla naszych kursantów) poznasz innych fotografów. To tu możesz zadawać pytania i uzyskiwać wyczerpujące odpowiedzi od doświadczonych użytkowników forum oraz prowadzić dyskusje na temat fotografii. Na zakończenie kursu forum staje się prawdziwą skarbnicą wiedzy, do której możesz powracać tak często jak tylko chcesz, nawet przez 2 lata po zakończeniu kursu.

// POCZĄTEK DOKUMENTU //


ABC naszej szkoły: podstawowe informacje
  • Wszystkie kursy w całości są oferowane przez internet.
  • Aby korzystać z kursów, w trakcie ich trwania będziesz potrzebował dostępu do komputera z internetem. Wtedy zyskasz dostęp do wszystkich materiałów kursu, forów dyskusyjnych oraz możliwość umieszczania na serwerze fotografii z cotygodniowych projektów, aby poddać je recenzji instruktora i ocenie innych uczestników kursu.
  • Po szczegółowe informacje na temat kursu, którym jesteś zainteresowany, odsyłamy cię do sekcji „Wymagania dotyczące uczestnictwa w kursie”, znajdującej się na końcu opisu każdego kursu.


ABC naszej szkoły: zapisy na kursy

  • Po wyświetleniu informacji o wybranym kursie, przed zakończeniem rejestracji, otrzymasz wskazówki dotyczące sposobu opłaty. Obecnie dla twojej wygody przyjmujemy następujące formy płatności: karta kredytowa – Visa, MasterCard, American Express, Discover lub przy użyciu systemu PayPal, który jest jednym z najbezpieczniejszych form płatności w internecie i z którego możesz korzystać nawet „gościnnie”, bez posiadania konta PayPal.
  • Tuż przed rozpoczęciem kursu, otrzymasz list powitalny od instruktorów. Nowi uczestnicy dostaną również informacje na temat logowania się do naszego systemu (nazwa użytkownika i hasło), niezbędne, aby móc poznać wszystkie materiały kursu.
  • W dniu rozpoczęcia kursu, po zalogowaniu się do naszego systemu (przy użyciu nazwy użytkownika i hasła) uzyskasz dostęp do pierwszej lekcji. Każda taka lekcja będzie zawierała praktyczne informacje i szczegółowe wyjaśnienia wszystkich aspektów fotograficznego rzemiosła oraz sekretów profesjonalnych fotografów. Znajdziesz tam również przykłady fotografii i w większości przypadków materiały multimedialne (pliki wideo, animacje, wykresy, itp.).
  • Po zapoznaniu się z lekcją, przykładami fotografii i po obejrzeniu materiałów wideo (jeśli są przewidziane w danej lekcji) będziesz miał 10 dni na wykonanie projektu fotograficznego (pracy domowej). Zazwyczaj będzie to niewielkie praktyczne zadanie; podczas jego realizacji sprawdzisz i przetestujesz główne zagadnienia omówione w danej lekcji. Po wykonaniu zdjęć do projektu będziesz mógł umieścić je na stronie internetowej kursu (w sekcji „Prace domowe”).
  • Szczegółowe informacje na temat umieszczania zdjęć w naszym portalu znajdują się w części: „Jak wgrywać fotografie z prac domowych”. Gdy już twoje zdjęcia znajdą się na stronie internetowej, instruktorzy będą mieli mniej więcej cztery dni, aby dokonać recenzji tych fotografii. W większości przypadków otrzymasz recenzje i opinie instruktora znacznie wcześniej, często natychmiast po ich opublikowaniu online.
  • Od rozpoczęcia kursu aż do jego zakończenia w każdy piątek o godzinie 14:00 czasu polskiego uzyskasz dostęp do kolejnych lekcji. W tym momencie nowa lekcja będzie udostępniana online do zapoznania się z nią i jej wydrukowania. W każdej chwili będziesz mógł kontaktować się z instruktorami e-mailowo lub poprzez fora internetowe szkoły.

Polityka prywatności
Twoje prawo do prywatności jest naszym priorytetem i traktujemy je bardzo poważnie. Podejmujemy wszelkie wymagane środki w celu ochrony twoich danych osobistych; będą one wykorzystane wyłącznie w procesie rejestracji w naszej szkole. Nigdy nie udostępnimy tych informacji nikomu spoza Perfekcyjnej Szkoły Fotografii.

// POCZĄTEK DOKUMENTU //

Fotografie Bryana Petersona

konkursy fotograficzne, informacje i fora społecznościowe!
facebook Dołącz do nas na Facebooku PPSOP Blog Blog Internetowej Szkoły Perfekcyjnej Fotografii

© 2019 Aperture Productions LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Logowanie Studenta Szkoły:
UŻYTKOWNIK: HASŁO:  
   
Czy zapomniałeś jak się zalogować na nasz serwer?