Strona domowa Kursy Instruktorzy Jak funkcjonują kursy Referencje  

KURSY FOTOGRAFII
- Jak funkcjonują kursy?
- Dlaczego warto?
- Kupony upominkowe
CERTYFIKAT
GWARANCJA SATYSFAKCJI
O NASZEJ SZKOLE
- Szkoła właśnie dla Ciebie!
- Cotygodniowe lekcje
- Fascynujące projekty
- Recenzje fotografii
- Pomoc non stop
NAUKA W INTERNECIE
GDPR INFO

Zapisz się, aby otrzymywać bieżące wiadomości

Regularne terminy naszych kursów fotografii zaplanowane w 2019 znajdują się w tym LINKU. Dla chętnych możemy również zoorganizować każdy kurs w dowolnym terminie, bez dodatkwoych opłat. Prosimy o wcześniejszy KONTAKT w tej sprawie.

 
 
 
Ekspozycja bez tajemnic

NOWA, NIŻSZA CENA!!!
EKSPOZYCJA BEZ TAJEMNIC 1
Nasz najpopularniejszy kurs!

Teraz w nowej wersji po bezkonkurencyjnej cenie!

(4 tygodnie)

Kurs dla wszystkich!

Bez wątpienia najpopularniejszy kurs fotograficzny ze wszystkich kiedykolwiek oferowanych w internecie.

Teraz po raz pierwszy po polsku! Kurs ten jest po części oparty na światowym bestselerze Bryana Petersona Ekspozycja bez tajemnic (Understanding Exposure). W trakcie każdej tygodniowej lekcji uczestnicy odkrywają często zagmatwane tajniki ekspozycji fotograficznej. Jest to kurs dla wszystkich – początkujących wprowadzi w obszar świadomej fotografii, a bardziej zaawansowanym pomoże ugruntować i uporządkować zdobytą wcześniej wiedzę. Kurs pokaże krok po kroku, jak uzyskiwać kreatywnie prawidłowe ekspozycje w każdej sytuacji zdjęciowej, włączając te pojmowane jako trudne, np. przy pochmurnej pogodzie, w słabym oświetleniu czy w ruchu. Kurs jest prowadzony w całości po polsku przez doświadczonych instruktorów

Kurs przygotowany przez Bryana Petersona i prowadzony pod jego bezpośrednim patronatem przez Marka Dudkę i Patrika Banasa // Gwarantujemy nieograniczony dostęp do doświadczonych instruktorów i forum dyskusyjnego przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! Wiedzą dzielą się więc nie tylko instruktorzy, lecz także inni kursanci. Zapewniamy gwarancję satysfakcji, bo zwrócimy ci 100% kosztów, jeśli nie będziesz zadowolony z kursu. Na każdy kurs przyjmujemy nie więcej niż 10 osób, co umożliwia indywidualne podejście do każdego uczestnika i daje pewność błyskawicznych rezultatów!  ( więcej informacji )

4 tygodnie / Cena: 320 zł


Więcej informacji

 
Understanding Exposure

NOWA, NIŻSZA CENA!!!
EKSPOZYCJA BEZ TAJEMNIC 2 Kontynuacja najpopularniejszego internetowego kursu fotografii. Teraz w nowej wersji po bezkonkurencyjnej cenie!
(4 tygodnie)

Kurs dla wszystkich!

Kontynuacja kursu Ekspozycja bez tajemnic 1.

Tysiące fotografów przekonało się nie jeden raz, że Bryan Peterson ma niezwykły dar przedstawiania nawet najbardziej złożonych zagadnień fotograficznych w sposoby niebywale prosty i przystępny dla każdego. W trakcie tego kursu będziemy budować na podstawach wiedzy zdobytej w pierwszej części kursu „Ekspozycja bez tajemnic 1". W czasie 4 tygodni zajmiemy się wieloma kreatywnymi technikami fotograficznymi oraz poznamy niezawodne sposoby tworzenia świadomych, fascynujących i prawidłowo naświetlonych fotografii w każdych warunkach oświetleniowych, nawet kiedy światłomierz aparatu zawodzi.  

Kurs przygotowany przez Bryana Petersona i prowadzony pod jego bezpośrednim patronatem przez Marka Dudkę i Patrika Banasa // Kurs jest prowadzony w całości po polsku przez doświadczonych instruktorów.Gwarantujemy nieograniczony dostęp do doświadczonych instruktorów i forum dyskusyjnego przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! Wiedzą dzielą się więc nie tylko instruktorzy, lecz także inni kursanci. Zapewniamy gwarancję satysfakcji, bo zwrócimy ci 100% kosztów, jeśli nie będziesz zadowolony z kursu. Na każdy kurs przyjmujemy nie więcej niż 10 osób, co umożliwia indywidualne podejście do każdego uczestnika i daje pewność błyskawicznych rezultatów!  ( więcej informacji )

4 tygodnie / Cena: 320 zł

Więcej informacji

 
Understanding Exposure

Lampa błyskowa bez tajemnic
(6 tygodni)

Kurs dla wszystkich!

Sześć tygodni, które na zawsze odmieni twoje podejście do fotografowania z użyciem lampy błyskowej i wprowadzi cię w zupełnie nowy świat fotografii, w którym sam możesz dostarczać własne źródło światła. Kurs ten jest po części oparty na znakomitej książce Bryana Petersona Lampa błyskowa bez tajemnic (Understanding Flash Photography). Kurs w jasny i przejrzysty sposób udowodni, że nie musisz już fotografować tylko z wykorzystaniem naturalnego światła lub lampy wbudowanej w aparat (to ostatnie rozwiązanie daje zwykle rezultaty dalekie od doskonałości). Zagadnienia, które zgłębisz w trakcie kursu, obejmują podstawy fotografii z przenośnym fleszem, a także bardziej kreatywne techniki, jak synchronizacja z drugą kurtyną migawki, synchronizacja z krótkimi czasami naświetlania czy zoomowanie głowicy lampy błyskowej. Kurs jest prowadzony w całości po polsku przez doświadczonych instruktorów.

Kurs przygotowany przez Bryana Petersona i prowadzony pod jego bezpośrednim patronatem przez Małgorzatę Tymińską i Marka Dudkę // Gwarantujemy nieograniczony dostęp do doświadczonych instruktorów i forum dyskusyjnego przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! Wiedzą dzielą się więc nie tylko instruktorzy, lecz także inni kursanci. Zapewniamy gwarancję satysfakcji, bo zwrócimy ci 100% kosztów, jeśli nie będziesz zadowolony z kursu. Na każdy kurs przyjmujemy nie więcej niż 10 osób, co umożliwia indywidualne podejście do każdego uczestnika i daje pewność błyskawicznych rezultatów!  ( więcej informacji )

6 tygodni / Cena: 895 zł

Więcej informacji

     

 
Zbliżenia i makrofotografia bez tajemnic Kreatywna fotografia bez tajemnic
(6 tygodni)

Kurs dla wszystkich!

Jak postrzegać świat wokół nas? Jak można nie tylko patrzeć, lecz także przede wszystkim widzieć, to znaczy wychwytywać interesujące fotograficznie kompozycje, które umykają innym? Czy zdarza ci się zauważyć to, czego pozostali nie widzą, a może należysz raczej do tych, którzy po zobaczeniu jakiegoś zdjęcia wykrzykują: „Dlaczego ja tego nie widziałem?!”. Po tym kursie to się bezpowrotnie zmieni, bo nauczysz się wykonywania fotografii przewyższających poziomem inne. Kurs częściowo bazuje na bestselerze Bryana Petersona Kreatywna fotografia bez tajemnic (Learning to See Creatively). Jest prowadzony w całości po polsku przez doświadczonych instruktorów

Kurs przygotowany przez Bryana Petersona i prowadzony pod jego bezpośrednim patronatem przez Marka Dudkę i Monikę Banas // Gwarantujemy nieograniczony dostęp do doświadczonych instruktorów i forum dyskusyjnego przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! Wiedzą dzielą się więc nie tylko instruktorzy, lecz także inni kursanci. Zapewniamy gwarancję satysfakcji, bo zwrócimy ci 100% kosztów, jeśli nie będziesz zadowolony z kursu. Na każdy kurs przyjmujemy nie więcej niż 10 osób, co umożliwia indywidualne podejście do każdego uczestnika i daje pewność błyskawicznych rezultatów!  ( więcej informacji )

6 tygodni / Cena: 895 złWięcej informacji

Zbliżenia i makrofotografia bez tajemnic

Zbliżenia i makrofotografia bez tajemnic
(4 tygodnie)

Kurs dla wszystkich!

Niezwykła podróż w magiczny świat fotograficznych zbliżeń i makrofotografii. Kurs ten częściowo bazuje na popularnej książce Bryana Petersona Zbliżenia i makrofotografia bez tajemnic (Understanding Close-Up Photography). W czasie kursu studenci poznają fascynujący świat zbliżeń i intymnego postrzegania otaczającej rzeczywistości, okiem nie tylko obiektywów makro, lecz także obiektywów szerokokątnych (tak, to nie pomyłka!). Ten kurs szczegółowo opisuje wymogi sprzętowe, technikę fotografowania i kompozycji obrazów makro, a przede wszystkim inspiruje! Wraz z rozwojem fotografii cyfrowej tajemniczy do niedawna mikroświat jest teraz na wyciągnięcie ręki, a dzięki naszemu kursowi dowiesz się, jak go poznać! Kurs jest prowadzony w całości po polsku przez doświadczonych instruktorów.

Kurs przygotowany przez Bryana Petersona i prowadzony pod jego bezpośrednim patronatem przez Małgorzatę Tymińską i Marka Dudkę // Gwarantujemy nieograniczony dostęp do doświadczonych instruktorów i forum dyskusyjnego przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! Wiedzą dzielą się więc nie tylko instruktorzy, lecz także inni kursanci. Zapewniamy gwarancję satysfakcji, bo zwrócimy ci 100% kosztów, jeśli nie będziesz zadowolony z kursu. Na każdy kurs przyjmujemy nie więcej niż 10 osób, co umożliwia indywidualne podejście do każdego uczestnika i daje pewność błyskawicznych rezultatów!  ( więcej informacji )

4 tygodnie / Cena: 595 zł  

Więcej informacji

     

 
TWARZĄ W TWARZ

Twarzą w twarz - niezwykły kurs fotografii portretowej
(4 tygodnie)

Kurs dla wszystkich!

Od chwili wynalezienia fotografii, twarz ludzka jest niewątpliwie najczęściej rejestrowanym  tematem. Każdy może robić zdjęcia portretowe, ale by wyrazić na takiej fotografii naturę człowieka i jego osobowość potrzeba trochę umiejętności i odpowiedniego podejścia. Dzięki kursowi „Twarzą w twarz” odkryjesz możliwości i techniki fotograficzne, które być może wykraczają poza standardową strefę komfortu większości fotografów, ale otwierają też furtkę do zupełnie nowego świata fotografii portretowej.

Kurs pomoże ci odkryć i rozwijać osobistą wizję oraz indywidualny styl, pozwoli ci także robić zdjęcia, które zawsze chciałeś tworzyć, ale być może nie do końca wiedziałeś, jak do tego się zabrać.

Kurs przygotowany przez Scotta Stulberg i prowadzony pod jego bezpośrednim patronatem przez Marka Dudkę i Monikę Banas // Gwarantujemy nieograniczony dostęp do doświadczonych instruktorów i forum dyskusyjnego przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! Wiedzą dzielą się więc nie tylko instruktorzy, lecz także inni kursanci. Zapewniamy gwarancję satysfakcji, bo zwrócimy ci 100% kosztów, jeśli nie będziesz zadowolony z kursu. Na każdy kurs przyjmujemy nie więcej niż 10 osób, co umożliwia indywidualne podejście do każdego uczestnika i daje pewność błyskawicznych rezultatów!  ( więcej informacji )

4 tygodnie / Cena: 595 zł  

Więcej informacji

Bon upominkowy

Podaruj swoim bliskim, znajomym lub sobie samemu świetny prezent w postaci bonu upominkowego na dowolny kurs fotografii w naszej szkole.

Zapraszamy na fantastyczną, pełną przygód podróż do magicznego świata świadomej fotografii. Wszystkie kursy w Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona są napisane w prostej, przystępnej dla każdego formie, pozbawionej zbędnego technicznego żargonu – są nie tylko zabawne, lecz także zawierają olbrzymią liczbę praktycznych informacji, wskazówek i technik fotograficznych gotowych do natychmiastowego wykorzystania; no i – rzecz jasna – piękne przykłady fotograficzne.

Bon podarunkowy wyślemy do ciebie e-mailem. Możesz go podarować komu zechcesz lub zatrzymać dla siebie ;-). Nigdy nie jest za późno na zgłębianie tajników fotografii. Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji...


Sposób zapłaty

Internetowa Szkoła Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona wykorzystuje globalny system PayPal do wszystkich transakcji online. 

Abyś mógł opłacić wybrany kurs, zostaniesz przekierowany do bezpiecznego serwisu płatniczego PayPal. Płatności można dokonać za pomocą karty kredytowej bez zakładania konta PayPal; można też skorzystać z istniejącego konta PayPal (bardzo możliwe, że już takie konto posiadasz np. jeśli korzystałeś z serwisu eBay lub wielu innych serwisów internetowych). PayPal akceptuje karty Visa, MasterCard i American Express. W Polsce można również zapłacić przelewem bankowym. Więcej informacji o płatności przelewem za pośrednictwem platformy PayPal znajdziesz
tutaj.

Cena za kurs jest zawsze podana w walucie polskiej (PLN); w przypadku korzystania z kart zagranicznych cena zostanie przeliczona według aktualnego kursu banku.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, bez wahania skontaktuj się bezpośrednio z nami.

Usługodawca/sprzedawca: Szkoła Perfekcyjnej Fotografii – The Perfect Picture School of Photography. Nazwa firmy: Aperture Productions LLC.Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo danych osobowych naszych klientów. Do ochrony danych używamy protokołu SSL (Secure Sockets Layer) i 128-bitowego szyfrowania. Jeżeli twoja przeglądarka obsługuje SSL (zdecydowana większość współczesnych przeglądarek ma taką funkcję), wtedy możesz uzyskać dodatkowe informacje o bezpieczeństwie danych jeszcze przed ich wysłaniem. Posiadamy także certyfikat od Thawte, Inc. – firmy, która jest światowym liderem w świadczeniu usług licencyjnych w celu zapewniania bezpiecznych transakcji internetowych.

konkursy fotograficzne, informacje i fora społecznościowe!
facebook Dołącz do nas na Facebooku PPSOP Blog Blog Internetowej Szkoły Perfekcyjnej Fotografii

© 2019 Aperture Productions LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Logowanie Studenta Szkoły:
UŻYTKOWNIK: HASŁO:  
   
Czy zapomniałeś jak się zalogować na nasz serwer?